Quitter

تاریخچه
pakchoob

قدم های اول

در سال1374 با عشق و علاقه فراوان کارگاه کوچکی به مساحت 40 متر مربع در محلی اجاره ای با به کارگیری یک نیرو برای تولید کابینت آشپزخانه فلزی در شهر شوش دانیال(ع) احداث شد و پس از گذشت یک سال تعداد نیروها به 5 نفر افزایش یافت. محدودیت فضا، افزایش تقاضا وافزایش تولید سبب شد تا در سال 1379 کارگاهی بزرگتر به مساحت 1200 متر مربع در دزفول احداث شود که موجب اشتغال مستقیم برای 15نفر در این شهرستان گردیدو همزمان با آن نمایشگاه هایی نیز در شهر دزفول واندیمشک برپا شد که در این نمایشگاه ها تولیدات شرکت به صورت مستقیم به مشتریان عرضه می شد. در سال 1381 دیدار از نمایشگاه های بین المللی و آشنایی بیشتر با صنعت چوب دنیا، همچنین بررسی و تحلیل پتانسیل بازار سبب شد تا برای نخستین بار، تولید کابینت آشپزخانه فلزی با 5 نوع روکش MDF وارد چرخه تولید شود که بعد از گذشت یک سال تقاضا چندین برابر شده و تعداد نیروی کار نیز به 20 نفر افزایش یافت .

احداث کارخانه پاک ملامینه خوزستان در سال 1391 نخستین خط تولید کاغذ آغشته ملامینه در مساحت 2000 مترمربع با به کارگیری جدیدترین ماشین آلات و تکنولوژی بروز شرکت VITS آلمان با توان تولید 35 میلیون متر مربع در سال برای اولین بار در استان خوزستان آغاز به کار نمود و در سال 1394 با افزایش مساحت به 10/000 متر مربع و راه اندازی خط دوم به ظرفیت سالیانه 90 میلیون متر مربع رسید . تمامی کاغذهای مورد استفاده در این فرآیند از کشورهای اروپایی به صورت کاغذ تزئینی خام با گرماژ 60 - 110 وارد می شود . در پروسه آغشته سازی کاغذهای دکوراتیو از اوره، ملامین و سایر افزودنی های شیمیایی استفاده می شود که تمامی مراحل این روند تحت نظارت و کنترل کیفیت متخصصین زبده صورت می گیرد . این محصول با توجه به نیاز کارخانه های سفارش دهنده در اندازه های متنوع با بیش از 150 طرح و رنگ برای تولید ورق های ام دی اف و نئوپان ملامینه، رویه درب اچ دی اف و روکش اچ پی ال عرضه می شود . همچنین این محصول به عنوان مواد اولیه در کارخانجات پاک چوب مورد استفاده قرار می گیرد. در سال 1391 خط تولید هایگلاس به صورت دستی با اشتغال 8 نیرو و با ظرفیت تولید سالیانه 500/000 شیت در کارخانه پاک ملامینه به بهره برداری رسید . بروز رسانی ماشین آلات و اتوماتیک شدن خط در سال 1395 سبب شد تا توان تولید به یک میلیون شیت در سال ارتقا پیدا کند . در حال حاضر پاک هایگلاس تولید کننده ورق های ام دی اف با روکش های پی وی سی، هایگلاس و پی ایی تی، محصولات خود را با بیش از 100 رنگ و طرح متنوع به مشتریان خود عرضه می نماید .

احداث کارخانه پاک چوب خراسان در بهمن ماه سال  1392 برای ارائه هر چه بهتر محصولات تصمیم بر احداث کارخانه ای تحت عنوان پاک چوب خراسان اتخاذ شد که این پروژه در زمینی به مساحت 33 هزار متر مربع آغاز به کار نمود. تلاش شبانه روزی برای تکمیل ساخت و ساز کارخانه باعث شد تا خط تولید ورق های ام دی اف و نئوپان ملامینه در فروردین ماه 1394 با اشتغال زایی 68 نفر نیرو به بهره برداری رسید و در حال حاضر توان تولید این کارخانه 1/5 میلیون شیت در سال می باشد.

پاک چوب در امتداد طبیعت
شرکت کشت و صنعت پاک چوب در ابتدا سال 1394 شرکت کشت و صنعت پاک چوب فعالیت خود را به منظور صیانت از منابع ملی، توسعه اقتصادی، اشتغال زایی، جلوگیری از خروج ارز، خودکفایی در زمینه تامین مواد اولیه صنایع چوب کشور و تولید اوراق فشرده چوبی MDF در زمینی به مساحت 600 هکتار و خاکبرداری 10 میلیون متر مکعب احداث شد و در بهمن ماه دو میلیون نهال اکالیپتوس در طول 28 ماه به کشت رسید. همچنین از بهمن ماه 1396 با توزیع یک میلیون اصله نهال رایگان در استان خوزستان،گام بزرگی در بهبود محیط زیست منطقه برداشته ایم .
پاک چوب استوار به راه خود ادامه خواهد داد
گروه صنعتی پاک چوب گروه صنعتی پاک چوب در حال حاضر با اشتغال زایی برای بیش از 600 نفر به صورت مستقیم به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه تولید مصنوعات چوبی، با یک تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد . عزم و اراده ی این مجموعه در طی سالیان متمادی سبب شده است که گروه صنعتی پاک چوب ضمن حضور قدرتمند در بازارهای داخل و خارجی، خود را موظف به ارائه جدیدترین محصولات مطابق با استانداردهای روز دنیا، در طرح ها و رنگ های متنوع دانسته و افتخار دارد به عنوان یک برند معتبر و بین المللی در سراسر کشور و کشور های همسایه محسوب گردد . پاک چوب استوار به راه خود ادامه خواهد داد...