Quitter

تاریخچه
گروه صنعتی پاک چوب

قدم های اول

در سال 1374 با عشق و علاقه فراوان کارگاه کوچکی به مساحت 40 متر مربع در محلی اجاره ای با به کارگیری یک نیرو برای تولید کابینت آشپزخانه فلزی در شوش دانیال (ع) احداث شد و پس از گذشت یک سال تعداد نیروها به 5 نفر افزایش یافت. محدودیت فضا ، افزایش تقاضا از سوی مشتریان و به تناسب آن افزایش ظرفیت تولید سبب شد در سال 1379 کارگاهی بزرگتر به مساحت 1200 متر مربع احداث شود که موجب اشتغال مستقیم برای 15 نفر در شهرستان دزفول گردید و همزمان با آن نماشگاه هایی نیز در شهر دزفول و اندیمشک بر پا شد که در این نمایشگاه ها تولیدات شرکت به صورت مستقیم به مشتریان عرضه میشد.
در سال 1381 دیدار از نمایشگاه های بین المللی سبب شد برای نخستین بار تولید کابینت آشپزخانه فلزی با درب پنج نوع ورق MDF آغاز شود که بعد از گذشت یک سال تقاضا چندین برابر شده و تعداد نیروی کار نیز به 20 نفر افزایش یافت .

احداث کارخانه پاک ملامینه خوزستان در سال 1391 خط تولید کاغذ آغشته ملامینه در مساحت 2000 متر با به کارگیری جدیدترین ماشین آلات و تکنولوژی بروز شرکت STIV آلمان با توان تولید 3 میلیون متر مربع آغاز به کار نمود و در سال 1394 با افزایش مساحت به 10000 متر مربع و راه اندازی خط دوم به ظرفیت 7/500/000 متر مربع در ماه رسید . تمامی کاغذهای مورد استفاده در این فرآیند از کشورهای اروپایی به صورت کاغذ تزئینی خام با گرماژ 60 - 110 وارد می شود .
در پروسه آغشته سازی کاغذهای دکوراتیو از اوره، ملامین و سایر افزودنی های شیمیایی استفاده می شود که تمامی مراحل این پروسه تحت نظارت و کنترل کیفی صورت می گیرد . این محصول با توجه به نیاز سفارش دهنده در اندازه های متنوع برای تولید ورق های ام دی اف و نئوپان ملامینه، رویه درب اچ دی اف و روکش اچ پی ال در بیش از 50 طرح و رنگ مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین به عنوان مواد اولیه به کارخانجات عرضه می شود .
در سال 39 خط تولید هایگلاس به صورت دستی با اشتغال 8 نیرو و با ظرفیت تولید روزانه 3000 ورق در کارخانه پاک ملامینه به بهره برداری رسید . بروز رسانی ماشین آلات و تمام اتوماتیک شدن خط در سال 95 سبب شد تا توان تولید روزانه به 70/000 ورق ارتقا پیدا کند، در حال حاضر پاک هایگلاس تولید کننده ورق های ام دی اف با روکش های پی وی سی، هایگلاس و پی ایی تی، محصولات خود را با بیش از 100 رنگ و طرح متنوع به مشتریان خود عرضه می نماید .

احداث کارخانه پاک چوب خراسان در سال 1392 کارخانه بزرگی تحت عنوان شرکت پاک چوب خراسان در زمینی به مساحت 33 هزار متر مربع احداث شد و خط تولید ورق های ام دی اف و نئوپان ملامینه در فروردین ماه 1394 با اشتغال 15 نفر به بهره برداری رسید . در حال حاضر توان تولید این کارخانه 3600 ورق در روز می باشد .

پاک چوب در امتداد طبیعت
شرکت کشت و صنعت پاک چوب در اواخر سال 1393 پروژه تخته فشرده شرکت کشت و صنعت پاک چوب فعالیت خود را به منظور صیانت از منابع ملی، توسعه اقتصادی، اشتغال زایی، جلوگیری از خروج ارز و خودکفایی در زمینه تامین مواد اولیه صنایع چوب کشور و تولید اوراق فشرده چوبی MDF در زمینی به مساحت ششصد هزار هکتار و خاک برداری ده میلیون متر مکعب احداث شد و از بهمن ماه 1394 یک میلیون نهال اکالیپتوس در طول 28 ماه به کشت رسید. همچنین از بهمن ماه 1396 با توزیع 3 میلیون نهال رایگان در استان خوزستان گام بزرگی در طبیعت و محیط زیست منطقه برداشته ایم .
پاک چوب استوار به راه خود ادامه می دهد
گروه صنعتی پاک چوب گروه صنعتی پاک چوب در حال حاضر با اشتغال زایی برای هزار نفر ب نفر به صورت غیر مستقیم به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه تولید مصنوعات چوبی و با یک تراز پیشرو و دانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد . عزم و اراده ی این مجموعه در طی سالیان متمادی سبب شده است که گروه صنعتی پاک چوب به عنوان یک برند معتبر و بین المللی در سراسر کشور و کشور های همسایه محسوب گردد.

Contactez notre télévente

6j/7 - 24h/24

01.47.18.33.33
Email

Contactez nos commerciaux